Označení VOC má nově 25 vín, včetně hnanických

Hodnocením vín prvního apelačního systému vín v České republice VOC Znojmo, prošlo dvacetpět vzorků. Pozvánka na Festival vín VOC Znojmo dne 8. května 2011, - program.

„Vína, která úspěšně prošla celým procesem a následně zatřiďovací komisí, získávají právo používat označení VOC Znojmo. Vinař potom musí lahve při uvedení na trh označit ochrannou páskou s kontrolními údaji. Z identifikační pásky se zákazník dozví kód výrobce, číslo šarže, kód rozhodnutí a počet lahví.

Označení pro Víno originální certifikace je pro vinaře a milovníky vína jasným symbolem, že se jedná o výrobky nejvyšší kvality, pocházející jen z přesně vyjmenovaných poloh, z ručně posbíraných hroznů a vína vyrobeného přísně kontrolovaným postupem.

VOC 2010

Veltlínské zelené

Znovín Znojmo, Vinařství Lahofer, Vinařství Waldberg, Josef Kořínek

Ryzlink rýnský