hasici_mladi

Soutěž mladých hasičů a III. ročník noční soutěže o pohár starosty

V sobotu 18.8.2012 se v odpoledních hodinách uskutečnila soutěž mladých nadějí, kde byly k vidění neuvěřitelné výkony. Večer se pak od 20:00 hodin konal III. ročník noční soutěže v požárním sportu o pohár starosty. Bylo zajištěno občerstvení a panovala veselá nálada, ke které přispělo také recesistické vystoupení místních hasičů v plavkách a sukních.

V úmorném teple se utkalo několik družstev mladších a starších žáků. V kategorii mladších zvítězily Tasovice A, před jejich kolegy z týmu Tasovice B. Na třetím místě skončily Jezeřany Maršovice a čtvrté místo obsadily Hnanice.

V kategorii starších závodníků vyhrály Tasovice, druhé místo vybojovaly Jezeřany Maršovice a na třetím místě skončily Hnanice.

Na noční soutěži o pohár starosty zvítětily domácí Hnanice A (21,66 s), 2. Hnanice B (22,88 s), 3.  Lesná (22,98 s), 4.  Plenkovice (24,96 s), 5. Mramotice (27,20 s), 6. KROPÍTKO (30,12 s), 7. Břežany a Tasovice.

Ženy: 1. Lesná (22,69 s), 2. Hnanice (23,68 s), 3. Břežany (24,29 s), 4. Tasovice (26,70 s)