Sálová kopaná v Hostimi

Dne 17.12.2011 se konal turnaj sálové kopané v Hostimi, kterého se zúčastnili i naši mladí hasiči.

Jejich premiérové vystoupení se opravdu povedlo. Hned na úvod jim los přidělil nelehkého soupeře z Uherčic, kterého se však nezalekli. Po krásném utkání, ve kterém rozhodla jediná trefa Nikolky Kasalové, porazily Hnanice svého soupeře 1:0.

 

fotbal_hostim_2011Ve druhém zápase o postup do finále nastoupily proti domácímu týmu  z Hostimi. Už brzy po úvodu ale naši hasiči prohrávali a byl to opravdový boj. Po výměně stran však už úřadovali snipeři  z Hnanic a po šťastné střele Nikolky s tečí protihráče bylo  vyrovnáno. Do konce zápasu bylo vidět ještě několik šancí na obou stranách, ale protože základní hrací doba neurčila vítěze, následovaly penalty. Po skvělém výkonu brankáře Honzíka Dřevínka a krásně kopnutých penaltách Nikolky a Alexe Černého,  postoupily Hnanice až do finále.

Ve finále čekal na naše sportovce silný tým ze Slupi. Přes velkou snahu a obětavost však Hnanice na svého protivníka nestačily a podlehly 2:0. Kdo sledoval tento finálový zápas, jistě ocenil snahu, tvrdost a chuť po vítězství, která našim hasičům opravdu nechyběla.

I přes prohru na samotném vrcholu byla radost obrovská, neboť naši sportovci se mohou pyšnit krásným a tvrdě vybojovaným druhým místem. Poděkování patří všem členům našeho týmu, který se skládal z těchto hráčů:

Nikolka Kasalová

Alex Černý

Matěj Černý

Anetka Jiříčková

Honzik Dřevínek

 
Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
Obecní úřad Hnanice
mapka hnanice
tel., fax: 515 232 133
 podatelna@obechnanice.cz
alt alt
alt alt
mapový server
autobusové spojení
alt
blond1
Hlášení o pálení
199-banner
Přehled událostí
<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Anketa
Který název Hnanic se Vám více líbí?