Znojemský košt

logo_szn

Sdružení znojemských vinařů, www.szv.estranky.cz, pořádá v sobotu 17. března 2012 od 10.00 do 21.00 hodin Znojemský košt, XXIII. přehlídku vín Znojemské vinařské podoblasti. Přehlídka, která se koná ve Štukových sálech Louckého kláštera ve Znojmě, je spojená se soutěží Král vín ZK, Pečeť znojemských měšťanů, za účasti rakouských vín.

 

 

SOUTĚŽ VÍN O TITUL „KRÁL VÍN Znojemského koštu 2012“

Smyslem této soutěže je poukázat na vysokou kvalitu odrůdových vín – Chardonnay, pocházejících ze všech oblastí České republiky. Každoročně bude vyhlašována tato soutěž pouze pro jednu jakostní odrůdu. Touto formou soutěže tak umožnit široké spotřebitelské veřejnosti orientaci na trhu s nejjakostnějšími víny a podpořit výrobce těchto vín presentací ve sdělovacích prostředcích.

PŘEHLÍDKA DOLNORAKOSKÝCH VÍN VE ZNOJMĚ - 2 0 12

Cílem je porovnat kvalitu a adjustáž vín ze Znojemské vinařské podoblasti s kvalitou a adjustáži vín z Dolnorakouské vinařské oblasti, jmenovitě s rajony Retz, Haugsdorf, Poysdorf a Krems. Formou soutěže tak podpořit snahu o výrobu co nejjakostnějších vín schopných konkurence na trhu s vínem. Zprostředkovat přátelská setkání s výměnou poznatků, zkušeností ze znojemské vinohradnické a vinařské praxe s producenty Dolnorakouských vín.

SOUTĚŽ VÍN O TITUL „PEČEŤ ZNOJEMSKÝCH MĚŠŤANŮ 2 0 1 2

Posláním a cílem v této soutěži je poukázat na kvalitu růžových vín, pocházejících od všech výrobců České republiky. Formou soutěže umožnit široké spotřebitelské veřejnosti orientaci na trhu s nejrozšířenějšími víny a podpořit výrobce těchto vín presentací ve sdělovacích prostředcích.

PŘEHLÍDKA VÍN ZNOJEMSKÉ VINAŘSKÉ PODOBLASTI - ZNOJEMSKÝ KOŠT

Zhodnocení vín vyráběných z hroznů pocházejících výhradně ze Znojemské vinařské podoblasti. Formou soutěže podpořit snahu o výrobu co nejjakostnějších vín schopných konkurence na trhu s vínem. V nejvyšší míře podpořit propagaci v tisku, rozhlasu i televizi směrem ke konzumentům i znalcům vín, prosadit uznání výjimečnos­ti vín pocházejících ze znojemské vinařské podoblasti. Navázat na podnikatelské vztahy mezi výrobci, odběrateli, spotřebiteli či konzumenty vín. Zprostředkovat přátelská setkání s výměnou poznatků, zkušeností vinohradnické a vinařské veřejnosti.

 
Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
Obecní úřad Hnanice
mapka hnanice
tel., fax: 515 232 133
 podatelna@obechnanice.cz
alt alt
alt alt
mapový server
autobusové spojení
alt
blond1
Hlášení o pálení
199-banner
Přehled událostí
<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Anketa
Který název Hnanic se Vám více líbí?